Skróty klawiszowe

  • TAB kolejny element
  • / wyszukiwarka
  • CTRL (CMD) + powiększenie widoku
  • CTRL (CMD) - zmniejszenie widoku
Data publikacji artykułu: 12 czerwca, 2012 Tytuł artykułu

Euro 2012: Na stadionie działa Brzeska Strefa Kibica. Zobacz transmisje meczy i polskich komedii

Treść artykułu
Wszyscy chętni kibice mogą oglądać na brzeskim stadionie miejskim transmisje rozgrywek Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej. Wstęp jest bezpłatny. Mecze można oglądać na telebimie ustawionym na głównym boisku stadionu. Kibice zasiadają natomiast na trybunie. W dni, w których nie będzie rozgrywek, kibice obejrzą za darmo znane polskie komedie.
 
– Strefa jest otwarta przez całe mistrzostwa, bezpłatnie dla wszystkich chętnych – informuje Andrzej Sowa, dyrektor Brzeskiego Centrum Kultury, współorganizator Brzeskiej Strefy Kibica. Współorganizatorami przedsięwzięcia są również Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji oraz Urząd Miasta w Brzegu. – W przerwach pomiędzy meczami planujemy projekcję polskich komedii. Zatem zapraszamy już 20 czerwca na komedię Miś, 25 czerwca na Seksmisję, 26 czerwca na film pt. Gdzie jest Generał, 29 czerwca na szlagier filmowy Chłopaki nie Płaczą oraz 30 czerwca na Kingsajz. Projekcje filmów rozpoczynamy o godz. 21.
 
Jak już wcześniej informowaliśmy, w czasie Euro 2012, czyli 15 i 16 czerwca, Brzeg będzie świętować 10-lecie współpracy z czeskim Beroun. Na obchody przyjadą goście z miast partnerskich Brzegu: czeskiego Beroun i niemieckiego Goslar. Gwiazdą jubileuszu będzie grupa Farben Lehre, która zagra 16 czerwca.
 
Na czas transmisji rozgrywek Euro 2012 wprowadzono zmiany w organizacji ruchu drogowego w rejonie stadionu. Ruch jest kierowany w jedna stronę, od skrzyżowania ulic Kusocińskiego-Kochanowskiego, poprzez Sportową i następnie do wyjazdu poprzez ulicę Kilińskiego. Na ulicy Kusocińskiego i Sportowej obowiązuje zakaz zatrzymywania się po prawej stronie jezdni.
 
(zdj. Tak brzescy fani futbolu kibicowali reprezentacji Polski podczas meczu z Grecją)

 

Nie zapomnij udostępnić: