Skróty klawiszowe

  • TAB kolejny element
  • / wyszukiwarka
  • CTRL (CMD) + powiększenie widoku
  • CTRL (CMD) - zmniejszenie widoku
Data publikacji artykułu: 8 czerwca, 2012 Tytuł artykułu

Euro 2012: Na stadionie miejskim działa Brzeska Strefa Kibica

Treść artykułu
 

Od dzisiaj (8 czerwca) wszyscy chętni kibice mogą oglądać na brzeskim stadionie miejskim transmisje rozgrywek Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej. Wejście do strefy już od godz. 17. Wstęp jest bezpłatny.

Brzeską Strefę Kibica urządzono w oparciu o stadion miejski. Na trybunach płyty głównej boiska zasiądą kibice, natomiast telebim będzie ustawiony na płycie głównej. Na parkingu przed stadionem są stoiska gastronomiczne z posiłkami i napojami.

– Strefa jest otwarta przez całe mistrzostwa, bezpłatnie dla wszystkich chętnych – informuje Andrzej Sowa, dyrektor Brzeskiego Centrum Kultury, współorganizator Brzeskiej Strefy Kibica. Współorganizatorami przedsięwzięcia są również Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji oraz Urząd Miasta w Brzegu. – W przerwach pomiędzy meczami planujemy projekcję filmów fabularnych.

Jedną z atrakcji ma być impreza zaplanowana wspólnie z Opolskim Związkiem Piłki Nożnej – MAŁE EURO 2012. W czasie Euro 2012, czyli 15 i 16 czerwca, Brzeg będzie świętować 10-lecie współpracy z czeskim Beroun. Na obchody zaproszono gości z miast partnerskich Brzegu: czeskiego Beroun, niemieckiego Goslar i francuskiego Bourg en Bresse. Gwiazdą jubileuszu będzie grupa Farben Lehre, która zagra 16 czerwca.

Przypominamy, że wokół stadionu na czas transmisji rozgrywek Euro 2012 zmienia się organizacja ruchu drogowego w rejonie stadionu. Od 8 czerwca do 1 lipca 2012 r. ruch będzie kierowany w jedna stronę, od skrzyżowania ulic Kusocińskiego-Kochanowskiego, poprzez Sportową i następnie do wyjazdu poprzez ulicę Kilińskiego. Na ulicy Kusocińskiego i Sportowej będzie obowiązywać zakaz zatrzymywania się po prawej stronie jezdni.

 

 

 

Nie zapomnij udostępnić: