Oficjalny serwis Urzędu Miasta w Brzegu

Skróty klawiszowe

  • TAB kolejny element
  • / wyszukiwarka
  • CTRL (CMD) + powiększenie widoku
  • CTRL (CMD) - zmniejszenie widoku
Data publikacji artykułu: 6 czerwca, 2012 Tytuł artykułu

Gmina Miasto Brzeg sprzedaje kolejne działki budowlane

Treść artykułu

 

Miasto przygotowało na sprzedaż 10 kolejnych nieruchomości w okolicach ulic Lompy i Wrocławskiej. Powstanie tam duże osiedle domów jednorodzinnych.
 
W obrębie powstającego osiedla sprzedano blisko 30 działek. Obecnie miasto przygotowało nową ofertę. Dodajmy, że teren jest atrakcyjnie położony, na przedmieściach Brzegu w okolicy istniejącego osiedla domów jedno i wielorodzinnych przy ul. Zielonej i Lwowskiej (dawna Pstrowskiego). W pobliżu jest kilka sklepów i jeden supermarket, piekarnia oraz przedszkole, szkoła podstawowa i gimnazjum, czyli Zespół Szkół nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi.
 
Oferowane aktualnie działki mają powierzchnię od około 6 arów (pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną w formie bliźniaczej) do 12 arów (pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną ). Cena wywoławcza jest uzależniona od areału i wynosi od 57 tys. zł do 128 tys. zł za daną nieruchomość. Sprzedaż odbędzie się w drodze publicznej licytacji w dniu 12 czerwca w Urzędzie Miasta w Brzegu. Wadium należy wpłacić do dnia 8 czerwca. Więcej informacji udziela Biuro Gospodarki Nieruchomościami i Lokalami Urzędu Miasta w Brzegu, Tel. 77 416 04 26

(na zdj. rejon, gdzie położone są działki budowlane).

 

Nie zapomnij udostępnić: