Skróty klawiszowe

  • TAB kolejny element
  • / wyszukiwarka
  • CTRL (CMD) + powiększenie widoku
  • CTRL (CMD) - zmniejszenie widoku
Data publikacji artykułu: 6 czerwca, 2012 Tytuł artykułu

Szukasz taniego lokalu na biuro? Sprawdź ofertę w brzeskich Sukiennicach

Treść artykułu

 

Atrakcyjna lokalizacja, niskie koszty wynajmu oraz komfortowe warunki użytkowania lokali. Z pewnością budynek Sukiennice 2, czyli popularnej plomby ratusza, to najlepsza oferta na brzeskim rynku wynajmu lokali biurowych w centrum miasta. Bliskość instytucji, sklepów czy nawet parkingów sprawia, że do każdej firmy czy organizacji społecznej mieszczącej się w Sukiennicach każdy klient trafi bez żadnych problemów.
 
– Oferujemy 13 lokali w czteropiętrowym budynku wyposażonym w media i łącza teleinformatyczne – informuje Jan Knych, administrator ratusza z brzeskiego Urzędu Miasta, właściciela budynku Sukiennice 2. – Dysponujemy lokalami o powierzchni od 8,5 do 35 m kw. Średni metraż biur to około 12-15 m kw., czyli w sam raz pod działalność biurową. Chętni mogą wybierać pomiędzy pomieszczeniami na parterze, pierwszym piętrze czy nawet czwartą kondygnacją budynku.
 
Biura w Sukiennicach są dozorowane całodobowo. Firmy lub instytucje zainteresowane wynajęciem biura mają nieograniczony dostęp do obiektu. Natomiast najważniejszym argumentem za tym, by wynająć tam biuro jest cena. Przygotowana jest oferta dla organizacji społecznych oraz firm. Za metr kwadratowy pomieszczenia na parterze Sukiennic trzeba zapłacić tylko 26 zł i 57 gr. Organizacje społeczne płacą natomiast jedynie 17 zł i 71 gr. miesięcznie.
 
– Na wyższych kondygnacjach cena wynajmu jest jeszcze niższa i tak np. na pierwszym piętrze organizacje płacą 16 zł i 30 gr., a firmy 24 zł i 44 gr. – dodaje Jan Knych.
 
Poza atrakcyjną lokalizacją i cenami wynajmu pomieszczeń budynek Sukiennic ma jeszcze jedną zaletę. W zimie jest w nim niezwykle ciepło.
 
Chętni i zainteresowani wynajęciem biur w Sukiennicach mogą na miejscu obejrzeć wszystkie lokale i otrzymać pełną informację na temat kosztów ich dzierżawy. Wszelkie wątpliwości wyjaśni bezpośrednio Jan Knych, z którym można się kontaktować od poniedziałki do piątku w godz. 7.15-15.15 oraz telefonicznie pod nr 77  416 02 00  w gmachu głównym ratusza (pokój obok Biura Rady Miejskiej, I  piętro).
 

 

Nie zapomnij udostępnić: