Skróty klawiszowe

  • TAB kolejny element
  • / wyszukiwarka
  • CTRL (CMD) + powiększenie widoku
  • CTRL (CMD) - zmniejszenie widoku
Data publikacji artykułu: 29 maja, 2012 Tytuł artykułu

Dzień Dziecka w Brzegu. Koncerty, gry i zabawy oraz festyn w wojsku

Treść artykułu

 

W najbliższy czwartek (31 maja) z okazji Dnia Dziecka przed Brzeskim Centrum Kultury zaplanowano Reggaeowy Dzień Dziecka. Od godz. 16.00 będą prowadzone konkursy dla najmłodszych, pokazy taneczne, występy clowna, malowanie twarzy a także lekcje zumby. Zaplanowano również otwarcie wystawy plenerowej pt. “Bitwa na głosy”. Autorką zdjęć jest Dorota Jadach. Około godz.18.00 Koncert zespołu MARLENE JOHNSON & THE RIDDIMZZ.

Natomiast na specjalny Dzień Dziecka w jednostce wojskowej zapraszają w piątek (1 czerwca) wspólnie Burmistrz Miasta Brzeg Wojciech Huczyński oraz dowódca 1. Pułku Saperów płk Janusz Pajestka. Początek o godz. 16, a w programie m.in. to, co dzieci lubią najbardziej, czyli pokazy sprzętu wojskowego, strażackiego, gry zręcznościowe oraz poczęstunek wojskową grochówką.

Z kolei Zarząd Koła n 1 Polskiego  Związki Wędkarskiego zaprasza wszystkie chętne dzieci na zawody wędkarskie z okazji "Dnia Dziecka" , które jak co roku odbędą się pierwszego czerwca na kanale Odry w Brzegu. Zbiórka o godzinie 16 na placu za mostem przy kanale odrzańskim. Zawody odbędą się w trzech kategoriach tj., dziewczynek , chłopców do lat 9 i chłopców 9-14 lat. Każdy zawodnik musi mieć opiekuna na swoim stanowisku. Najlepsi otrzymają medale a dla wszystkich jak zwykle będą słodycze i upominki.
 

 

 

 

 

 

 

Nie zapomnij udostępnić: