Skróty klawiszowe

  • TAB kolejny element
  • / wyszukiwarka
  • CTRL (CMD) + powiększenie widoku
  • CTRL (CMD) - zmniejszenie widoku
Data publikacji artykułu: 14 maja, 2012 Tytuł artykułu

Marzysz o własnym psie? Zobacz zwierzęta czekające na adopcję w miejskim przytulisku

Treść artykułu

Specjalną galerię internetową, w której znajdują się fotografie psów przebywających w miejskim przytulisku dla zwierząt uruchomiono na stronie internetowej Brzegu. Uzupełnieniem do fotografii jest pełny opis danego zwierzęcia. Wszystko po to, by jak najwięcej psów mogło znaleźć nowych właścicieli.

– Zachęcamy do obejrzenia galerii zdjęć i polecenia jej swoim znajomym. Być może ktoś z państwa lub państwa bliskich będzie chciał wziąć pod opiekę jakiegoś psa – mówi Łukasz Rogotowicz, podinspektor w Biurze Urbanistyki i Ochrony Środowiska Urzędu Miasta w Brzegu i współpomysłodawca uruchomienia galerii. – Pod każdym zdjęciem jest opis zwierzęcia i jego charakterystyka. Również z informacjami o jego zachowaniach itp., mających wpływ na wybór psa do danego domu.

Jak dotrzeć do fotograficznej bazy psów w przytulisku? Sprawa jest prosta. Wystarczy wejść na stronę Brzegu, www.brzeg.pl a następnie kliknąć w zakładkę znajdującą się po prawej stronie strony-„przytulisko”. Tam z kolei znajduje się link do bazy fotograficznej zwierząt. Kliknięcie w miniaturkę fotografii spowoduje załadowanie większej wersji zdjęcia wraz z opisem. Specjalna funkcja zapewnia też możliwość wysłania fotografii danego zwierzęcia osobie zainteresowanej wzięciem psa z przytuliska. Osoby zainteresowane adopcją psa proszone są o kontakt pod nr tel.: 77 416 26 77 lub 517 638 395.

Nie zapomnij udostępnić: