Skróty klawiszowe

  • TAB kolejny element
  • / wyszukiwarka
  • CTRL (CMD) + powiększenie widoku
  • CTRL (CMD) - zmniejszenie widoku
Data publikacji artykułu: 24 kwietnia, 2012 Tytuł artykułu

Bezpłatne przedszkole od godz. 16 do 18 i w soboty. Poznaj ofertę brzeskich placówek

Treść artykułu

Nowością w Mini Akademii Przedszkolaka są zajęcia i zabawy edukacyjne dla dzieci w wieku 3-5 lat w SOBOTY. Maluchy w godz. 900 do 1400 będą uczyły się języka angielskiego, poznawały w atrakcyjny sposób otaczający je świat oraz bawiły się z rówieśnikami pod okiem wykwalifikowanego i doświadczonego personelu w Przedszkolu Publicznym nr 5 przy ul. Monte Cassino 1.

W projekcie mogą uczestniczyć dzieci zarówno już uczęszczające do brzeskich placówek jak i maluchy nie objęte edukacją przedszkolną.
Wypełnij Formularz zgłoszenia udziału w projekcie(stanowiącego załącznik nr 1 do Regulaminu zamieszczonego na www.brzeg.pl) i zapewnij swojemu dziecku dobrą zabawę z rówieśnikami!

Również od 7 maja 2012 w Przedszkolu Publicznym nr 6 rozpoczną się dodatkowe zajęcia dla najmłodszych pod okiem specjalistów w ramach projektu PO KL „MINI AKADEMIA PRZEDSZKOLAKA”.  Od poniedziałku do czwartku w godz. 1600 – 1800   dzieci w wieku 3-5 lat będą mogły spędzić czas przy wspólnej zabawie. Przewidziano m.in. naukę języka angielskiego, zajęcia rozwijające wyobraźnię i kreatywność, wrażliwość muzyczną, zabawy ruchowe i inne ciekawe działania rozwijające potencjał przedszkolaków.

Zajęcia są całkowicie bezpłatne i stanowią doskonałe rozwiązanie na zapewnienie atrakcyjnego popołudnia naszym milusińskim.

 

 

Projekt pn. „MINI AKADEMIA PRZEDSZKOLAKA” współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego Program Operacyjny Kapitał Ludzki, Priorytet IX – Rozwój wykształcenia i kompetencji w regionach; Działanie 9.1 – Wyrównywanie szans edukacyjnych i zapewnienie wysokiej jakości usług edukacyjnych świadczonych w systemie oświaty; Poddziałanie 9.1.1 – Zmniejszenie nierówności w stopniu upowszechniania edukacji przedszkolnej, realizowany równocześnie w placówkach:

Publiczne Przedszkole nr 1 w Brzegu przy ul. Jana Pawła II 7, Publiczne Przedszkole nr 10 w Brzegu przy ul. Ks. Makarskiego 5, Publiczne Przedszkole nr 6 przy ul. Wysoka 1 i Publiczne Przedszkole nr 5 przy ul. Monte Cassino 1.
 

 

I.M.

Nie zapomnij udostępnić: