Skróty klawiszowe

  • TAB kolejny element
  • / wyszukiwarka
  • CTRL (CMD) + powiększenie widoku
  • CTRL (CMD) - zmniejszenie widoku
Data publikacji artykułu: 10 lutego, 2012 Tytuł artykułu

Walentynki w Brzeskim Centrum Kultury i Miejskiej Bibliotece Publicznej

Treść artykułu

Brzeskie Centrum Kultury zaprasza w dniu Św. Walentego na widowisko poetycko-muzyczne pt. "Brzeg pełen miłości". Przy okazji amatorzy poezji, którzy tworzą własne kompozycje mogą wystartować w konkursie na najpiękniejszy wiersz o miłości.

– Czekamy na utwory do poniedziałku 13 lutego, do godz. 10. Zachęcam wszystkich do udziału w konkursie, nie tylko poetów amatorów, ale również tych, którzy z okazji Walentynek napisali jakiś poemat. Zgłoszenia prosimy kierować na adres BCK. Informacje pod nr tel. 77 404 57 75 – informuje Andrzej Sowa, dyrektor Brzeskiego Centrum Kultury.

Spektakl rozpocznie się we wtorek o godz. 18. Podczas koncertu zaplanowano ogłoszenie wyników w konkursie na wiersz o miłości. Wstęp na widowisko jest bezpłatny.

Natomiast z okazji Walentynek oraz Dnia Kobiet Czytelnia Biblioteki Centralnej przy ul. Jana Pawła II 5 zaprasza w dniu 16.02.2012 r. o godz. 12.00 na spotkanie literackie z Joanną Siedlecką pt. „Jak oni się kochali!”. Wybitna reporterka zajmującą się biografiami literackimi opowie o słynnych parach: Konstantym Gałczyńskim i jego żonie Annie, Julianie Tuwimie i jego żonie Stefanii oraz Pawle Jasienicy i TW „Ewie”. Joanna Siedlecka jest laureatką wielu nagród: Nagrody Ksawerego Pruszyńskiego, Klubu Publicystyki Polityczno-Społecznej SDP, Warszawskiej Premiery Literackiej, redakcji „Życia Literackiego”.

 

Nie zapomnij udostępnić: