Skróty klawiszowe

  • TAB kolejny element
  • / wyszukiwarka
  • CTRL (CMD) + powiększenie widoku
  • CTRL (CMD) - zmniejszenie widoku
Data publikacji artykułu: 8 grudnia, 2011 Tytuł artykułu

Mikołajki w Brzeskim Centrum Kultury

Treść artykułu

Sala widowiskowa Brzeskiego Centrum Kultury 6 grudnia "pękała w szwach". Ilość widzów chcących obejrzeć widowisko przygotowane przez młodych artystów z sekcji tanecznej i teatralnej BCK przerosła nasze najśmielsze oczekiwania.

Mikołaj witał wszystkie dzieci już przed budynkiem Domu Kultury, a punktualnie o godz. 17.00 kurtyna poszła w górę.Była bajkowa scenografia, efekty świetlne, dynamicznie zmieniające się sceny i dużo tańca.

Na scenie prezentowały swoje talenty urocze aktorki z Teatru "Tęcza" i wspaniałe tancerki i tancerze z zespołów: "Gapcie", "ADHD", "Special edytion", "Isadora" oraz Klasa B ze Szkoły Tańca. Mali widzowie z ciekawością śledzili perypetie dwóch zagubionych lalek, które wyruszyły w drogę w poszukiwaniu sań św. Mikołaja. Oczywiście Mikołaj sam odnalazł lalki i wszystko dobrze się skończyło.

Po spektaklu główne bohaterki widowiska przepytały widzów ze znajomości bajek i razem z Mikołajem i roztańczonymi Elfami zaprosiły na film – niespodziankę. Dzieci zadowolone wychodziły z Brzeskiego Centrum Kultury.
 

Andrzej Sowa
Dyrektor BCK
 

Nie zapomnij udostępnić: