Skróty klawiszowe

  • TAB kolejny element
  • / wyszukiwarka
  • CTRL (CMD) + powiększenie widoku
  • CTRL (CMD) - zmniejszenie widoku
Data publikacji artykułu: 24 listopada, 2011 Tytuł artykułu

Sam wybierz pisarza, z którym chcesz się spotkać. Akcja Miejskiej Biblioteki Publicznej

Treść artykułu

Pracownicy biblioteki proponują czytelnikom, by tym razem to oni zdecydowali, którego z popularnych literatów chcieliby zobaczyć na spotkaniu autorskim w Brzegu.

  – W ten sposób będzie okazja zaprosić osoby, z którymi pragnęłaby się spotkać większość naszych czytelników – wyjaśnia Katarzyna Grądziel, dyrektor Miejskiej Biblioteki Publicznej w Brzegu. – Zgłoszenia i propozycje nazwisk autorów można przesyłać nam w formie elektronicznej. Czy to poprzez forum naszego miasta, lub też profil biblioteki na portalu społecznościowym.   Z listy nazwisk, które zaproponują czytelnicy wybierzemy tych autorów, którzy dostaną najwięcej głosów. Wtedy postaramy się zaprosić ich na spotkania autorskie do naszej biblioteki.

 
Propozycje można zamieścić na stronach: www.forumbrzeg.pl w zakładce Aktualności Brzeg- Spotkania autorskie- propozycje oraz www.facebook.com/bibliotekabrzeg.
 
– Jeśli ktoś nie ma dostępu do Internetu, propozycje można zgłaszać również bezpośrednio w bibliotece – dodaje dyrektor Grądziel.
Nie zapomnij udostępnić: