Skróty klawiszowe

  • TAB kolejny element
  • / wyszukiwarka
  • CTRL (CMD) + powiększenie widoku
  • CTRL (CMD) - zmniejszenie widoku
Data publikacji artykułu: 21 października, 2011 Tytuł artykułu

Konkurs zorganizowany w ramach dnia otwartego w przytulisko dla bezdomnych zwierząt rozstrzygnięty

Treść artykułu

W dniu 1 października 2011r. odbył się dzień otwarty w przytulisku dla bezdomnych zwierząt w Brzegu. Wszystkim osobom, które w tym dniu odwiedziły przytulisko oraz które pomogły w organizacji otwartego dnia w przytulisku, a w szczególności: społecznym miłośnikom zwierząt, przedstawicielom Towarzystwa Miłośników Zwierząt w Brzegu oraz lekarzowi weterynarii Panu Waldemarowi Banachowskiemu, serdecznie dziękujemy.

Przy okazji dziękujemy również wszystkim młodym miłośnikom zwierząt, którzy społecznie opiekują się psami przebywającymi w przytulisku; sprzątają, karmią zwierzęta i wyprowadzają je na spacer.

W tym dniu, dzieci odwiedzające przytulisko przynosiły konkursowe prace plastyczne przedstawiające ukochanego pupila lub wymarzonego zwierzaka. Za każdą pracę jej autor otrzymał drobny upominek.

Biorąc pod uwagę pomysł, estetykę wykonania pracy oraz jej samodzielność, dokonano oceny prac i wyłoniono zwycięzców. Zostali nimi:
 
Łukasz Dykus – PSP nr 3 kl. VIc
Martyna Szymek – PSP nr 6 kl. IIb
Tworowska Ola – lat 6
Jakub Janicki – PSP nr 6 kl. IIb
Dominik Dykus  – PSP nr 3 kl. IIc
Igor Jaskuła  – PSP nr 5 kl. Ia
Jakub Wiatr – PSP nr 3 kl. IVb
 
Nagrody zostaną przekazane zwycięzcom.
Wszystkim autorom prac serdecznie dziękujemy za udział w konkursie i zapraszamy do udziału w kolejnych, organizowanych przez Burmistrza Miasta Brzegu akcjach
i konkursach.
   
Burmistrz
Wojciech Huczyński
Nie zapomnij udostępnić: