Skróty klawiszowe

  • TAB kolejny element
  • / wyszukiwarka
  • CTRL (CMD) + powiększenie widoku
  • CTRL (CMD) - zmniejszenie widoku
Data publikacji artykułu: 18 października, 2011 Tytuł artykułu

Dzień Edukacji Narodowej w Brzegu. Najlepsi nauczyciele nagrodzeni

Treść artykułu

Nagrody ze specjalnymi podziękowaniami za pracę na rzecz rozwoju miejskiej oświaty i wychowania dzieci oraz młodzieży wręczył wyróżniającym się pedagogom burmistrz Brzegu Wojciech Huczyński. Uroczystość miała miejsce w Sali Stropowej brzeskiego ratusza, a ceremonię uświetnił występ przedszkolaków z Publicznego Przedszkola nr 7.

  – Proszę również przekazać swoim koleżankom i kolegom z pracy najlepsze życzenia z okazji święta Dnia Edukacji Narodowej. Jesteście Państwo tą grupą zawodową, której święto ma doniosły wymiar, a Wasza praca przynosi efekty w postaci wychowania przyszłych pokoleń – powiedział Wojciech Huczyński.  
 
Burmistrz podkreślał, że przyznawane przez niego nagrody są poprzedzone opiniami, jakie każdy z kandydatów do wyróżnienia otrzymuje w swoim środowisku pracy. Nie tylko wśród innych nauczycieli i dyrektorów placówek, ale również rodziców, nauczycielskich związków zawodowych. Dlatego też nagrody dostają szczególnie zasłużeni pedagodzy.
 
W gronie nagrodzonych nauczycieli znaleźli się pracownicy miejskich placówek oświatowych, od przedszkoli po gimnazja. Każda z wyróżnionych osób ma w karierze zawodowej minimum kilkanaście lat pracy z uczniami.  Znani są m.in. z działań społecznych na rzecz rozwoju oświaty, kultury oraz uczniowskiego sportu miejskiego.
Życzenia nauczycielom składał również wiceburmistrz Stanisław Kowalczyk oraz przewodniczący Rady Miejskiej w Brzegu Mariusz Grochowski. Życzenia przekazały też przedstawicielki nauczycielskich związków zawodowych: Maria Ciż, Barbara Mrowiec i Nadzieja Nawrocka.       

 

 

Nie zapomnij udostępnić: