Skróty klawiszowe

  • TAB kolejny element
  • / wyszukiwarka
  • CTRL (CMD) + powiększenie widoku
  • CTRL (CMD) - zmniejszenie widoku
Data publikacji artykułu: 6 października, 2011 Tytuł artykułu

Nasz człowiek w „Must be the music. Tylko muzyka”. Głosuj na Wieśka Iwasyszyna!

Treść artykułu

Znany brzeski beatboxer zaskoczył swoim talentem jurorów telewizyjnego widowiska. W najbliższą niedzielę podczas programu na żywo, liczy na głosy telewidzów, a szczególnie brzeżan.

 

Beatbox to nic innego jak naśladowanie instrumentów muzycznych za pomocą własnego głosu i krtani. Okazuje się, że pan Wiesław jest doskonale znany w miejskim środowisku artystycznym, właśnie z iście zjawiskowych umiejętności muzycznych. Przed laty miał okazję występować z gwiazdami polskiej sceny muzycznej, takimi jak Budka Suflera czy Lady Pank. Po wielkim sukcesie Kamila Bednarka i jego grupy Star Guard Muffin, to właśnie pan Wiesław stanął przed szansą zrobienia ogólnopolskiej kariery. Dzięki jego talentowi ponownie jest głośno o naszym mieście. Tym bardziej, że pan Wiesław za każdym razem podkreśla swoje emocjonalne związki z Brzegiem.

– Kocham Brzeg i jego mieszkańców! Podczas nagrywania programów promocyjnych do widowiska „Must be the music. Tylko muzyka” zabrałem ekipę telewizyjną na wieżę ratuszową, zamek oraz pokazałem centrum miasta. Byli zachwyceni. Efekty filmowe krótkiego clipu z moją osobą oraz obrazkami miejskimi będzie można zobaczyć podczas niedzielnego programu na żywo. Przed kamerą wykonam jeden z sześciu utworów rockowych, jakie przygotowałem na ten wieczór. Oczywiście w technice „na wdechu”, w której specjalizuję się, jako jedyna osoba w kraju.

Ale pan Wiesław zamierza promować Brzeg nie tylko na wizji, ale również i poza telewizyjną sceną. Otrzymał kilka pakietów z gadżetami z urzędu miasta, które zamierza wręczyć ekipie telewizyjnej i władzom Polsatu.

– W tą niedzielę poza wyborami parlamentarnymi mamy jeszcze jeden obowiązek: głosowanie na brzeżanina, pana Wiesława – uśmiecha się Wojciech Huczyński, burmistrz Brzegu. – Mam nadzieję, że nie tylko mieszkańcy naszego miasta, ale również całego regionu będą wspierać Wiesława. Muszę przyznać, że nasze miasto ma szczęście do wyjątkowo zdolnych ludzi. Po sukcesie Kamila Bednarka pojawia się kolejna osoba, dzięki której jest głośno o Brzegu. To doskonała promocja. I to wcale bez wielkich kosztów, bowiem pan Wiesław, grając, używa swojego głosu.

Wiesława Iwasyszyna na żywo będziemy mogli oglądać w niedzielę 9 października o godz. 20 w telewizji Polsat.

Nie zapomnij udostępnić: