Skróty klawiszowe

  • TAB kolejny element
  • / wyszukiwarka
  • CTRL (CMD) + powiększenie widoku
  • CTRL (CMD) - zmniejszenie widoku
Data publikacji artykułu: 25 października, 2011 Tytuł artykułu

Ruszyła sprzedaż biletów na mecz Polska-Niemcy

Treść artykułu

Jednym z pierwszych szczęśliwców, którym udało się kupić bilety był Krzysztof Czaplejewicz z Brzegu (na zdjęciu). Wejściówki na mecz, który zaplanowano na 12 listopada, sprzedawane są na stadionie w budynku Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji  (boczne wejście głównego gmachu). Bilety będą sprzedawane również jutro (środa) od godz. 14 do 18. Chętnych nie brakuje, zatem, aby kupić bilet, trzeba postać w kolejce. 

 

– Warto postać w kolejce, bo mecz jest historycznym wydarzeniem w naszym mieście. Nie tylko dla kibiców, ale i wszystkich mieszkańców Brzegu – komentuje pan Krzysztof.
Jak informuje Opolski Związek Piłki Nożnej, przedsprzedaż odbywa się tylko i wyłącznie w brzeskim MOSiR. Ze względu na duże zainteresowanie meczem, nie będzie prowadzona sprzedaż biletów w dniu rozegrania spotkania.
 
Mieszkańcy Brzegu, którzy składali zamówienie na bilety powinni odebrać je tylko i wyłącznie 25 i 26 października w punkcie sprzedaży na stadionie w Brzegu. W razie ich nie odebrania bilety zostaną przekazane do dalszej sprzedaży. Przedsprzedaż w Opolu prowadzona jest natomiast w biurze OZPN przy ul. Damrota 6, w godz. 7.30-15.00

 

Nie zapomnij udostępnić: