Skróty klawiszowe

  • TAB kolejny element
  • / wyszukiwarka
  • CTRL (CMD) + powiększenie widoku
  • CTRL (CMD) - zmniejszenie widoku
Data publikacji artykułu: 9 listopada, 2009 Tytuł artykułu

Grzegorz Lato w Brzegu

Treść artykułu

3 listopada br. na zaproszenie władz samorządowych z krótką wizytą przyjechał do Brzegu prezes Polskiego Związku Piłki Nożnej Grzegorz Lato. Towarzyszył mu szef Okręgowego Związku Piłki Nożnej w Opolu Marek Procyszyn.

Goście rozpoczęli wizytę od odwiedzin Publicznej Szkoły Podstawowej nr 3, gdzie obejrzeli krótki program artystyczny w wykonaniu uczniów placówki, a także piłkarskie popisy młodych zawodników Brzeskiego Towarzystwa Piłkarskiego Stal Brzeg.
Przez kilkadziesiąt minut Grzegorz Lato cierpliwie rozdawał autografy uczniom szkoły. Następnie goście przejechali do ratusza, gdzie obejrzeli prezentacje multimedialną Brzegu dotyczącą przygotowań do ewentualnego goszczenia w mieście jednaj z drużyn podczas Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej EURO 2012. 
Prezes Lato podkreślił, że Brzeg leży w bardzo dobrym miejscu – blisko Wrocławia oraz autostrady i to jest na pewno dużym atutem miasta w staraniach o uzyskanie statusu centrum pobytowo – treningowego. – Ale oczywiście niczego wam obiecać nie mogę – dodał Grzegorz Lato.
Sławomir Mordka
Rzecznik prasowy Urzędu Miasta w Brzegu

Nie zapomnij udostępnić: