Skróty klawiszowe

  • TAB kolejny element
  • / wyszukiwarka
  • CTRL (CMD) + powiększenie widoku
  • CTRL (CMD) - zmniejszenie widoku
Data publikacji artykułu: 18 czerwca, 2008 Tytuł artykułu

Wizyta przed Euro 2012

Treść artykułu

10 czerwca br. w Brzegu przebywała z roboczą wizytą delegacja przedstawicieli Ministerstwa Sportu, Urzędu Marszałkowskiego Województwa Opolskiego i PL.2012 Sp. z o.o (reprezentowaną przez Rafała Rosiejaka – krajowego koordynatora ds. hoteli i zakwaterowania).
Delegacja odwiedziła wszystkie ośrodki na terenie województwa opolskiego, które starają się o goszczenie reprezentacji narodowej podczas Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej Euro 2012.
Podczas wizyty w Brzegu delegacja obejrzała stadion miejski, krytą pływalnię i teren, na którym zostanie wybudowany hotel. O planach Brzegu opowiadali delegacji: burmistrz Wojciech Huczyński, jego zastępcy Stanisław Kowalczyk i Artur Kotara, a także Krzysztof Kulwicki (dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji) oraz Mirosław Skowron (właściciel działki, na której powstanie czterogwiazdkowy hotel).
Podczas spotkania przedstawiono plany inwestycji, które mają powstać przed Euro 2012: przebudowa stadionu, budowa hotelu, rozbudowa krytej pływalni, budowa przystani na Odrze i hali sportowej. W trakcie rozmów wymieniono uwagi i rady pomocne podczas dalszych przygotowań przed Euro 2012 i kolejnymi wizytami, w tym przedstawicieli UEFA.
Sławomir Mordka
Rzecznik prasowy Urzędu Miasta w Brzegu

Nie zapomnij udostępnić: