Oficjalny serwis Urzędu Miasta w Brzegu

Skróty klawiszowe

  • TAB kolejny element
  • / wyszukiwarka
  • CTRL (CMD) + powiększenie widoku
  • CTRL (CMD) - zmniejszenie widoku
Data publikacji artykułu: 27 maja, 2008 Tytuł artykułu

50–lecie PP nr 2

Treść artykułu

10 maja 2008 roku w Sali Widowiskowej Brzeskiego Centrum Kultury odbyła się zorganizowana przez całą Społeczność Przedszkola Publicznego nr2 w Brzegu uroczystość związana z obchodami JUBILEUSZU 50-LECIA Przedszkola.
Każdy z gości witany przez Dyrektor Przedszkola i przedstawicieli Rady Rodziców otrzymał logo Przedszkola oraz pamiątkowy folder. Uroczystość uświetniła obecność Przedstawicieli Władz Miasta – Zastępcy Burmistrza Stanisława Kowalczyka i Radnego Jana Pikora oraz wielu znamienitych Gości. 
Wszystkich obecnych na uroczystości przywitała Dyrektor Przedszkola Eugenia Wasilewska – Bruś. Następnie z ogromnym wzruszeniem obejrzano prezentację multimedialną przedstawiającą przedszkole dawniej i dzisiaj. Zaproszeni goście na ręce Dyrektor złożyli życzenia z okazji jubileuszu. Wreszcie przyszła kolej na przedszkolaków. Dumnie, z lekką tremą, w wielobarwnych strojach wkroczyły na scenę dając popis swoich umiejętności w spektaklu „Na ratunek ziemi”.
Z okazji 50-lecia Przedszkola Rodzice ufundowali dla dzieci huśtawki sprężynowe, które zostaną zainstalowane w ogrodzie przedszkolnym, każdy przedszkolak otrzymał tuż po występie pluszową maskotkę, a cały personel w dowód wdzięczności za włożony trud w pracę z dziećmi kosz z różami wraz z podziękowaniem. Następnie goście zostali zaproszeni na wystawę prac plastycznych oraz do obejrzenia przedszkolnych kronik, dokumentujących życie Przedszkola nr 2 na przestrzeni półwiecza.
Uroczystość zakończyła się burzą oklasków wzruszonej widowni.

Przedszkole Publiczne nr 2 w Brzegu

Nie zapomnij udostępnić: