Oficjalny serwis Urzędu Miasta w Brzegu

Skróty klawiszowe

  • TAB kolejny element
  • / wyszukiwarka
  • CTRL (CMD) + powiększenie widoku
  • CTRL (CMD) - zmniejszenie widoku
Data publikacji artykułu: 12 lutego, 2008 Tytuł artykułu

Goście z OZPN w Brzegu

Treść artykułu

Delegacja Opolskiego Związku Piłki Nożnej z prezesem Bruno Tomaszkiem na czele gościła 1 lutego br. w Brzegu. Do spotkania doszło z inicjatywy Podokręgu ZPN w Brzegu, a zorganizowali je brzeski magistrat oraz starostwo.
Władze miasta reprezentowali: burmistrz Wojciech Huczyński, jego zastępcy Stanisław Kowalczyk i Artur Kotara oraz przewodniczący Rady Miejskiej Mariusz Grochowski, natomiast powiat – wicestarosta Ryszard Jończyk oraz Mieczysław Niedźwiedź – naczelnik Wydziału Promocji i Inicjatyw Gospodarczych.
W trakcie wizyty najpierw oglądano wybudowane w ubiegłym roku boiska z trawy syntetycznej w Publicznym Gimnazjum nr 3. Przypomnijmy, że jedno z nich współfinansowane było przez Ministerstwo Sportu, a drugie – przez specjalny program Europejskiej Unii Piłkarskiej UEFA. Następna część wizyty miała miejsce w Zamku Piastów Śląskich. Tutaj spotkanie otworzył burmistrz Wojciech Huczyński, który poinformował o stanie przygotowań Brzegu w zakresie tworzenia bazy na EURO 2012. Następnie zebrani obejrzeli multimedialną prezentację dotyczącą planów budowy centrum sportowo – pobytowego (modernizacja stadionu, rozbudowa krytej pływalni).
Sławomir Mordka
Rzecznik prasowy Urzędu Miasta w Brzegu

Nie zapomnij udostępnić: