Skróty klawiszowe

  • TAB kolejny element
  • / wyszukiwarka
  • CTRL (CMD) + powiększenie widoku
  • CTRL (CMD) - zmniejszenie widoku
Data publikacji artykułu: 14 listopada, 2007 Tytuł artykułu

Podziękowanie dla uczniów ze Szkoły Podstawowej nr 3

Treść artykułu

Ponad dwa lata temu Narodowy Bank Polski rozpoczął emisję serii monet o nominale 2 zł „Historyczne Miasta Polski”. W ramach tej serii, NBP wprowadza do obiegu 32 monety upamiętniające miasta o ponad 500-letniej historii, które wniosły wyjątkowy wkład w rozwój poszczególnych regionów i państwowości Polski. Wśród tych 32 miast znalazło się również nasze miasto – Brzeg.

Podziękowanie dla uczniów ze Szkoły Podstawowej nr 3

W środę, 7 listopada br, uczniowie, opiekunowie oraz dyrekcja Szkoły Podstawowej nr 3 otrzymały serdeczne podziękowania od Burmistrza Miasta Brzeg oraz Narodowego Banku Polskiego za wspaniały udział w organizacji uroczystości nadania naszemu miastu Monety Brzeskiej. Sekretarz Miasta Krystyna Nowakowska-Bider, w imieniu Burmistrza Miasta oraz przedstawiciel NBP pojawili się w szkole, gdzie czekały na nich odświętnie ubrane dzieci. Podziękowania zostały złożone na ręce dyrektora szkoły – Piotra Rajtara:
„Niniejszym listem chcę, w imieniu mieszkańców Brzegu oraz własnym, na Pana ręce złożyć podziękowania dla nauczycieli oraz dla całego zespołu dzieci, które w dniu nadania naszemu miastu Monety Brzeskiej tak wspaniale uczestniczyły w tej uroczystości, współtworząc historyczny wizerunek piastowskiego Brzegu. Podniosły nastrój oraz uroczysta atmosfera, które dzięki uczniom Pańskiej szkoły towarzyszyły naszym gościom z Narodowego Banku Polskiego, zostaną na długo w pamięci mojej, mieszkańców Brzegu, a także naszych gości.
Jeszcze raz serdecznie dziękuję. Z pozdrowieniami Burmistrz Miasta Brzegu – Wojciech Huczyński”

Wszystkie dzieci, biorące udział w uroczystości 10.10.2007 otrzymały także upominki od Burmistrza Miasta Brzeg oraz Narodowego Banku Polskiego.

Rzecznik prasowy Urzędu Miasta w Brzegu

Nie zapomnij udostępnić: