Oficjalny serwis Urzędu Miasta w Brzegu

Skróty klawiszowe

  • TAB kolejny element
  • / wyszukiwarka
  • CTRL (CMD) + powiększenie widoku
  • CTRL (CMD) - zmniejszenie widoku
Data publikacji artykułu: 17 października, 2007 Tytuł artykułu

I INTEGRACYJNE WARSZTATY AIKIDO W BRZEGU

Treść artykułu

Już 12 lat istnieje w Brzegu sekcja niezwykłej sztuki walki. Aikido powstało jako najmłodsza z japońskich sztuk walki na początku XX wieku. Aikido to przede wszystkim doskonała forma rekreacji ruchowej dostępną dla każdego.
W tym roku brzeska sekcja Aikido nawiązała współpracę z sekcjami Aikido w miastach partnerskich Brzegu: Beroun w Czechach, Goslar w Niemczech i Bourg en Bresse we Francji.
Efektem współpracy są I Integracyjne Warsztaty Aikido w Brzegu, które odbędą się w dniach 20-21 października 2007 r. Warsztaty organizowane są przy współpracy Urzędu Miasta Brzeg. W ramach warsztatów członkowie brzeskiej sekcji będą ćwiczyć wspólnie z kolegami z Czech i Francji.
Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych sztukami walki oraz kulturą dalekiego wschodu na Pokaz Mistrzów Aikido, które odbędą się w dniu 20 października 2007 r., w sobotę o godzinie 12.00 hali sportowej przy Publicznej Szkole Podstawowej nr 3 w Brzegu, ul. Powstańców Śląskich (wejście od strony szpitala). W pokazach wezmą udział: Hervé Guénard 6 dan Aikido, Bourg en Bresse, Francja, Robert Jerzy Krac 4 dan Aikido, Opole, Polska i Miroslav Šmíd 3 dan Aikido, Beroun, Czechy.
Wstęp wolny

Rzecznik Urzędu Miasta w Brzegu

Nie zapomnij udostępnić: