Skróty klawiszowe

  • TAB kolejny element
  • / wyszukiwarka
  • CTRL (CMD) + powiększenie widoku
  • CTRL (CMD) - zmniejszenie widoku
Data publikacji artykułu: 3 października, 2007 Tytuł artykułu

Dni otwarte w brzeskim przytulisku oraz konkurs plastyczny

Treść artykułu

W związku z rozpoczynającym się 4 października Światowym Tygodniem Zwierząt Burmistrz Miasta Brzeg wspólnie z Towarzystwem Opieki nad Zwierzętami ogłasza konkurs plastyczny kierowany do dzieci i młodzieży brzeskich przedszkoli i szkół. Prace o tematyce „Mój czworonożny przyjaciel” oraz plakat promujący akcję „Posprzątaj po swoim psie” należy przesłać na adres Urzędu Miasta Brzeg z dopiskiem konkurs plastyczny do 26 października 2007 r.

Technika wykonania prac jest dowolna. Prace oceniane będą w dwóch kategoriach: przedszkoli oraz szkół. Każda nadesłana praca powinna być podpisana imieniem i nazwiskiem ucznia oraz nazwą szkoły, do której uczęszcza. Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody.

Jednocześnie informuję, że w dniach 5-6 października 2007 r. w godz. od 10 do 14 odbędą się w brzeskim przytulisku przy ul. Kruszyńskiej drzwi otwarte. Każdego chętnego do odwiedzenia naszych podopiecznych serdecznie zapraszamy. W trakcie dni otwartych można będzie skorzystać z bezpłatnych porad weterynaryjnych, których udzielać będzie lekarz weterynarii Waldemar Banachowski.

Zapraszamy wszystkich miłośników czworonogów a w szczególności dzieci i młodzież brzeskich szkół.

Burmistrz Miasta
Wojciech Huczyński


Nie zapomnij udostępnić: