Skróty klawiszowe

  • TAB kolejny element
  • / wyszukiwarka
  • CTRL (CMD) + powiększenie widoku
  • CTRL (CMD) - zmniejszenie widoku
Data publikacji artykułu: 14 września, 2007 Tytuł artykułu

To także Twoje miasto.

Treść artykułu

Już niebawem do mieszkańców Brzegu trafią ankiety, dotyczące określenia kierunków rozwoju naszego miasta.
Ankiety mają, przede wszystkim, określić odczucia mieszkańców Brzegu, na temat naszego miasta, jego wad i zalet, plusów i minusów, jego dobrych i złych stron. Ankieta wskaże także, na podstawie opinii mieszkańców, jakie kierunki rozwoju byłyby dla społeczności brzeskiej najbardziej optymalne.
Celem przeprowadzenia tej ankiety jest możliwość stworzenia takiego kierunku rozwoju naszego miasta, który uwzględnia przede wszystkim oczekiwania i zdanie mieszkańców.
Ze względu na ogromne możliwości oraz spory wachlarz zadań, jakie stoją przed naszym miastem, właśnie Państwa zdanie jest dla nas niezwykle ważne. Państwa opinia pozwoli nam na wyznaczenie i realizację kierunków priorytetowych dla rozwoju naszego miasta.
Dlatego też serdecznie zachęcamy do wypełnienia tej ankiety, zachęcamy Państwa do współtworzenia polityki zrównoważonego rozwoju naszego miasta. Miasta, w którym wszyscy mieszkamy, miasta, na którym nam wszystkim powinno zależeć, naszej małej Ojczyzny – miasta Brzeg.
Za wypełnioną ankietę jej autor może otrzymać drobny upominek – gadżet promocyjny miasta Brzeg. Szczegóły znajdują się na druku ankiety. Druk ankiety będzie również dostępny na stronie www.brzeg.pl


ankieta

Rzecznik prasowy Urzędu Miasta w Brzegu

 

 

Nie zapomnij udostępnić: