Skróty klawiszowe

  • TAB kolejny element
  • / wyszukiwarka
  • CTRL (CMD) + powiększenie widoku
  • CTRL (CMD) - zmniejszenie widoku
Data publikacji artykułu: 24 sierpnia, 2007 Tytuł artykułu

Po dowód także w sobotę!

Treść artykułu

Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych mieszkańców Burmistrz Miasta Brzeg zdecydował, że od dnia 8 września 2007 roku, zarówno Urząd Stanu Cywilnego, jak i Biuro Spraw Obywatelskich będą otwarte również w każdą sobotę w godz. od 7.15 do 15.15.
Powodem tej decyzji jest umożliwienie osobom, które nie mogą dotrzeć do Urzędu Miasta w zwykłe dni robocze, osobistego złożenia wniosku o wymianę dowodu osobistego, a także odbiór nowego dowodu.
Trzeba jednak pamiętać, iż opłatę za wydanie dowodu osobistego w wysokości 30 zł należy uiścić w kasie Urzędu Miasta w dni robocze, czyli od poniedziałku do piątku lub dokonać wpłaty w banku na konto: Bank Zachodni WBK SA w Brzegu 44 1090 2141 0000 0005 5800 0531.
Tak więc, udając się do Biura Spraw Obywatelskich w soboty trzeba mieć przy sobie:
– wypełniony wniosek o wydanie dowodu osobistego, podbity w USC,
– 2 aktualne fotografie z całkowicie odsłoniętym lewym uchem,
– dowód uiszczenia wpłaty 30 zł.
– dotychczasowy dowód osobisty lub ważny paszport,
– jeżeli wnioskodawca urodził się poza Brzegiem lub zawarł związek małżeński poza Brzegiem do wniosku należy dołączyć odpis skrócony aktu urodzenia lub aktu małżeństwa.
Przypominamy także, że od dnia 3 września 2007 r. zmieniają się godziny pracy Urzędu Miasta w Brzegu. Urząd czynny będzie od poniedziałku do piątku w godzinach 7.15 – 15.15. Godziny przyjęcia interesantów przez burmistrza pozostają bez zmian – w poniedziałki od godziny 13.00.

Krystyna Nowakowska-Bider
Sekretarz Miasta

Nie zapomnij udostępnić: