Skróty klawiszowe

  • TAB kolejny element
  • / wyszukiwarka
  • CTRL (CMD) + powiększenie widoku
  • CTRL (CMD) - zmniejszenie widoku
Data publikacji artykułu: 6 marca, 2007 Tytuł artykułu

Strona www.brzeg.pl

Treść artykułu

Juz prawie 417 tysięcy odwiedzin strony www.brzeg.pl zanotowaliśmy od początku jej istnienia w nowej formie, czyli od 22 sierpnia 2005 r.
Najwięcej odwiedzin notujemy ze strony polskich internautów, ale wśród surfujących po naszej stronie są też osoby z Niemiec, Wielkiej Brytanii, USA, Kanady, Francji, Włoch, a także z takich krajów jak: Tajwan, Japonia, Brazylia, Wietnam, Kolumbia, Chile, RPA, Hong-Kong, a nawet… Wyspy Kokosowe (terytorium zamorskie Australii).
Strona www.brzeg.pl cały czas się zmienia i jest udoskonalana. Najważniejsze informacje o Brzegu zamieszczone są na niej także w języku angielskim i niemieckim, internauci znajdą na stronie wiele przydatnych informacji. Od grudnia ub. na naszym portalu istnieje kamera internetowa, dzięki której ludzie z całego świata mogą podziwiać nasze miasto.
Serdecznie dziękujemy za odwiedziny strony www.brzeg.pl wszystkim internautom. Zapewniamy, że dołożymy wszelkich starań, aby strona stawała się jeszcze bardziej ciekawa i użyteczna. Jak zwykle czekamy na uwagi dotyczące naszej strony pod adresem mailowym: webmaster@brzeg.pl

Zespół www.brzeg.pl

Nie zapomnij udostępnić: