Skróty klawiszowe

  • TAB kolejny element
  • / wyszukiwarka
  • CTRL (CMD) + powiększenie widoku
  • CTRL (CMD) - zmniejszenie widoku
Data publikacji artykułu: 12 stycznia, 2007 Tytuł artykułu

Gmina atrakcyjna dla inwestora

Treść artykułu

Od kilku miesięcy Gmina Miasto Brzeg uczestniczy w programie „Gmina atrakcyjna dla inwestora” prowadzonym przez Zarząd Województwa Opolskiego. Głównym celem programu jest promocja gospodarcza i zwiększenie atrakcyjności inwestycyjnej regionu. W programie uczestniczy kilkadziesiąt gmin Opolszczyzny.
Pracownicy z poszczególnych samorządów zajmujący się na co dzień w swoich gminach ww. tematyką (Gminę Miasto Brzeg reprezentuje Robert Wiatr z Biura Inicjatyw Gospodarczych i Promocji) spotykają się na cyklicznych szkoleniach, warsztatach i wykładach dotyczących promocji gospodarczej. Zajęcia te prowadzone będą do marca br.
W kwietniu i maju br. eksperci programu „Gmina atrakcyjna dla inwestora” przeprowadzą audyty w poszczególnych gminach występując w charakterze przedstawiciela potencjalnego inwestora. Jeżeli taki audyt wypadnie dla konkretnego samorządu pozytywnie, otrzyma on specjalny certyfikat i prawo używania nazwy i znaku graficznego „Gmina atrakcyjna dla inwestora” na materiałach promocyjnych i informacyjnych.
Sławomir Mordka
Rzecznik prasowy Urzędu Miasta w Brzegu

Nie zapomnij udostępnić: