Skróty klawiszowe

  • TAB kolejny element
  • / wyszukiwarka
  • CTRL (CMD) + powiększenie widoku
  • CTRL (CMD) - zmniejszenie widoku
Data publikacji artykułu: 26 sierpnia, 2025 Tytuł artykułu

Modernizacja układu komunikacyjnego w centrum Brzegu – kolejny etap zakończony!

Treść artykułu

Odebrano kolejną część inwestycji pn. „Modernizacja układu komunikacyjnego w obszarze zabytkowego centrum Brzegu”.

Zakres zakończonych prac objął:
➡ ul. Wysoką,
➡ ul. Stare Koszary,
➡ odcinek ul. Polskiej.

Wcześniej zmodernizowano  ul. Rzeźniczą.

Łączna wartość zadania wynosi 2 544 790,55 zł brutto, z czego aż 2 450 000,00 zł to dofinansowanie z Programu Polski Ład: Program Inwestycji Strategicznych.

Dzięki tej inwestycji poprawia się nie tylko układ komunikacyjny w zabytkowym centrum Brzegu, ale także bezpieczeństwo i komfort mieszkańców oraz estetyka przestrzeni miejskiej.

Nie zapomnij udostępnić: