Bezpieczeństwo mieszkańców jest jednym z priorytetów
W gabinecie burmistrzyni Violetty Jaskólskiej-Palus odbyły się dziś ważne spotkania poświęcone działaniom na rzecz bezpieczeństwa mieszkańców naszej Gminy. W rozmowach aktywnie uczestniczył także wiceburmistrz Piotr Tarapata.
Gościliśmy przedstawicieli Brzeskiego Klubu Łączności, którzy zadeklarowali chęć włączenia się w budowę systemu łączności na czas sytuacji kryzysowych. Ich zaangażowanie może znacząco wesprzeć działania wolontariuszy, pracowników Urzędu Miasta, a także służb ratunkowych.
Drugim ważnym punktem dnia było spotkanie z członkami stowarzyszenia Ratownicy Brzeg. Opowiedzieli oni o swojej dotychczasowej działalności i wyrazili gotowość dalszego wspierania naszej Gminy w trosce o życie i zdrowie mieszkańców.
Dziękujemy za współpracę i zaangażowanie!
Polecane artykuły w tej kategorii
Ostrzeżenie przed upałem
Ogłoszenie Przewodniczącego Rady Miejskiej Brzegu
OGŁOSZENIE Uprzejmie zawiadamiam, że dnia 25 czerwca 2026 roku o godz. 9.00 w Sali Stropowej Ratusza w Brzegu odbędzie się XXXIII sesja Rady Miejskiej Brzegu kadencji 2024 – 2029 z...
Ogłoszenie Przewodniczącego Rady Miejskiej Brzegu
OGŁOSZENIE Uprzejmie zawiadamiam, że dnia 18 czerwca 2026 roku o godz. 17.00 w Sali Konferencyjnej MOSiR w Brzegu ul. Sportowa odbędzie się XXXII sesja Rady Miejskiej Brzegu kadencji 2024 –...

