Skróty klawiszowe

  • TAB kolejny element
  • / wyszukiwarka
  • CTRL (CMD) + powiększenie widoku
  • CTRL (CMD) - zmniejszenie widoku
Data publikacji artykułu: 6 czerwca, 2006 Tytuł artykułu

Otwarcie nowej siedziby PM

Treść artykułu

W środę 31 maja odbyło się uroczyste otwarcie siedziby firmy PM Group Polska, która jest oddziałem irlandzkiej firmy PM. W uroczystości udział wzięli m.in. Ambasador Irlandii Declan O’Donovan, Wicewojewoda Dolnośląski Krzysztof Grzelczyk, Wiceprezydent Wrocławia Sławomir Najnigier, Burmistrz Brzegu Wojciech Huczyński, Prezes Holdingu PM Don Godson, Dyrektor PM Europe Micheal Shelly, Dyrektor PM Group Polska Con Murphy oraz Dyrektor ds. Projektów Międzynarodowych Liam Phelan.
W Polsce marka PM jest rozpoznawalna jako firma świadcząca usługi inżynieryjne i konsultingowe w sektorze publicznym, jest Inżynierem Kontraktu m.in. w Projektach Funduszu Spójności realizowanych w Brzegu i we Wrocławiu. PM Group Polska zajmuje się również realizacją inwestycji, usługami projektowymi i architektonicznymi oraz doradztwem technicznym dla sektora prywatnego.
Jednym ze strategicznych klientów PM jest firma Cadbury, której fabrykę wybudowano kilka lat temu na wrocławskich Bielanach. W roku 2007 ma powstać kolejny zakład Cadbury na lotnisku w Skarbimierzu.
PM działa w Polsce od początku lat 90-tych. Pierwotnie siedziba znajdowała się w Warszawie, jednak ze względu na dynamiczny rozwój inwestycji na Dolnym Śląsku zdecydowano o przeniesieniu biura do Wrocławia. Nowe biura mieszczą się we Wrocławskim Parku Technologicznym.
Sławomir Mordka
Rzecznik prasowy Urzędu Miasta w Brzegu

Nie zapomnij udostępnić: