Skróty klawiszowe

  • TAB kolejny element
  • / wyszukiwarka
  • CTRL (CMD) + powiększenie widoku
  • CTRL (CMD) - zmniejszenie widoku
Data publikacji artykułu: 13 maja, 2006 Tytuł artykułu

www.brzeg.pl – ponad 100 tysięcy odwiedzin

Treść artykułu

            Juz prawie 110 tysięcy odwiedzin strony www.brzeg.pl zanotowaliśmy od początku jej istnienia w nowej formie, czyli od 22 sierpnia 2005 r.

            Oczywiście najwięcej odwiedzin notujemy ze strony polskich internautów, ale wśród surfujących po naszej stronie są też osoby z Niemiec, Wielkiej Brytanii, USA, Kanady, Francji, Włoch, a także z takich krajów jak: Tajwan, Japonia, Brazylia, Wietnam, Kolumbia, Chile, RPA, Hong-Kong, a nawet… Wyspy Kokosowe (terytorium zamorskie Australii).
            Strona www.brzeg.pl cały czas się zmienia i jest udoskonalana. Najważniejsze informacje o Brzegu zamieszczone są na niej także w języku angielskim i niemieckim, internauci znajdą na stronie wiele przydatnych informacji, a także np. plan miasta.
            Stronę www.brzeg.pl w obecnym kształcie zaprojektowała brzeska firma 3vnet. www.brzeg.pl jest oficjalną witryną brzeskiego Urzędu Miasta.
            Serdecznie dziękujemy za odwiedziny strony www.brzeg.pl wszystkim internautom. Zapewniamy, że dołożymy wszelkich starań, aby strona stawała się jeszcze bardziej ciekawa i użyteczna. Jak zwykle czekamy na uwagi dotyczące naszej strony pod adresem mailowym: webmaster@brzeg.pl
 
Zespół www.brzeg.pl
Nie zapomnij udostępnić: