Skróty klawiszowe

  • TAB kolejny element
  • / wyszukiwarka
  • CTRL (CMD) + powiększenie widoku
  • CTRL (CMD) - zmniejszenie widoku
Data publikacji artykułu: 30 kwietnia, 2024 Tytuł artykułu

Aktywna Brzeżanka – Aktywny Brzeżanin

Treść artykułu

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji zaprasza do wyzwania pod nazwą Aktywna Brzeżanka – Aktywny Brzeżanin 2024, które rozpocznie się 10 maja i potrwa do 10 czerwca. To już czwarta edycja zabawy, która promują codzienną aktywność fizyczną wśród mieszkańców Brzegu.

Wyzwanie polega na regularnym ruchu na świeżym powietrzu. Aby wziąć udział w akcji, wystarczy być mieszkańcem bądź zadeklarowanym miłośnikiem naszego miasta, zainstalować na zegarku bądź telefonie dowolną aplikację rejestrującą ruch i systematycznie ćwiczyć: biegać, chodzić z kijkami, jeździć na rolkach albo rowerze. Forma ruchu jest dowolna – ważne by odbywał się on na zewnątrz i trwał co najmniej 30 minut, a dodatkowym warunkiem jest pokonanie co najmniej 2,5 km (wyjątkiem jest pływanie – tu wystarczy 30 minutowy ruch).

Jak udokumentować swój start? Wystarczy zrzut ekranu albo zdjęcie wyświetlacza zegarka, z których będzie wynikała forma ruchu (np. bieg), czas trwania i pokonany dystans. Taki obraz wysyłamy na adres mosir.sport@brzeg.pl lub za pomocą mmsa na numer 513 791 044. Nie trzeba się zgłaszać: jedynie wraz z pierwszą aktywnością trzeba przysłać imię i nazwisko oraz numeru telefonu uczestnika. Aktywność może być realizowana w dowolnym miejscu na świecie, a więc również podczas wycieczek czy wyjazdów służbowych.

Po zakończeniu wyzwania MOSiR wyróżni Aktywne Brzeżanki i Aktywnych Brzeżan, którzy nadeślą co najmniej 20 aktywności (ale najwyżej jedną dziennie). Szczegóły w regulaminie na stronie mosir.brzeg.pl, a także pod numerem telefonu 513 791 044.

Nie zapomnij udostępnić: