Skróty klawiszowe

  • TAB kolejny element
  • / wyszukiwarka
  • CTRL (CMD) + powiększenie widoku
  • CTRL (CMD) - zmniejszenie widoku
Data publikacji artykułu: 18 marca, 2024 Tytuł artykułu

Podziękowania za pomoc dla Ukrainy

Treść artykułu

Ojciec Laurencjusz Jan Żezicki OSPPE, posługujący w paulińskich parafiach w Ukrainie wraz ze swoją Mamą oraz pan Zdzisław Kozoświst – prezes Parafialnego Zespołu CARITAS przy parafii p.w. Miłosierdzia Bożego w Brzegu byli dziś, 18 marca 2024 r. gośćmi Jerzego Wrębiaka – Burmistrza Brzegu. 

Spotkanie było okazją do podziękowania panu Burmistrzowi oraz wszystkim mieszkańcom naszego miasta za pomoc, jakiej udzielili obywatelom Ukrainy. Parafialny Zespół CARITAS zorganizował bowiem kolejną akcję przekazania darów. W ubiegły piątek na Ukrainę trafiły m.in. metalowe łóżka, pralki czy gaśnice, które przyjechały do Brzegu z naszego miasta partnerskiego Goslar.

Nie zapomnij udostępnić: