Skróty klawiszowe

  • TAB kolejny element
  • / wyszukiwarka
  • CTRL (CMD) + powiększenie widoku
  • CTRL (CMD) - zmniejszenie widoku
Data publikacji artykułu: 15 marca, 2024 Tytuł artykułu

Brzeskie Halowe Mistrzostwa Przedszkolaka

Treść artykułu

Sportowa rywalizacja, młode talenty na boisku i mnóstwo emocji. W naszym mieście odbyły się Halowe Mistrzostwa Przedszkolaka. Organizatorem wydarzenia, które objął swoim patronatem Jerzy Wrębiak – Burmistrz Brzegu, jest Klub Sportowy Masters Brzeg. To już IV edycja tej wyjątkowej imprezy.

15 marca 2024 roku w Hali Sportowej przy ulicy Oławskiej odbyły się IV Brzeskie Halowe Mistrzostwa Przedszkolaka. Burmistrz Jerzy Wrębiak przywitał młodych zawodników, życząc im powodzenia. Następnie rozpoczął rywalizację, do której przystąpiły wszystkie brzeskie przedszkola. Mali sportowcy dzielnie walczyli o medale i puchar dla drużyny. Nagrodzona została reprezentacja każdego z przedszkoli!

Jerzy Wrębiak – Burmistrz Brzegu nie krył radości z tego, że impreza powróciła do kalendarza sportowego w naszym mieście i po pandemicznej przerwie odbyła się już po raz drugi. Pogratulował dzieciom wysokiego poziomu rozgrywek i sporych umiejętności, którymi mogą się pochwalić na boisku, a organizatorom – ciekawej i bardzo pożytecznej inicjatywy.

Nie zapomnij udostępnić: