Skróty klawiszowe

  • TAB kolejny element
  • / wyszukiwarka
  • CTRL (CMD) + powiększenie widoku
  • CTRL (CMD) - zmniejszenie widoku
Data publikacji artykułu: 19 stycznia, 2024 Tytuł artykułu

Za nami pierwszy tydzień ferii

Treść artykułu

Dobiega końca pierwszy tydzień ferii zimowych w naszym mieście. Organizacje pozarządowe, dzięki dofinansowaniu w otwartym konkursie ofert ogłoszonym przez Jerzego Wrębiaka – Burmistrza Brzegu, zorganizowały dla młodych brzeżan wiele atrakcji. Dzieci spędzały czas w aktywny sposób i z pewnością nie mogły narzekać na nudę!

W dniach 15-19 stycznia 2024 r. kluby sportowe działające na terenie naszego miasta: UKS Szkolna Akademia Piłkarska, BTP Stal Brzeg oraz Masters Brzeg przygotowały bogaty program półkolonii: treningi piłkarskie, gry i zabawy ruchowe, zajęcia na krytej pływalni, spacery czy zajęcia rekreacyjne. Młodzi brzeżanie odwiedzili m.in. park trampolin GoJump, Aquapark we Wrocławiu oraz Kino Centrum w BCK. Nie zabrakło również programu profilaktycznego, obejmującego wykłady na temat m.in.: trzeźwości i przeciwdziałania alkoholizmowi i uzależnieniom. W półkoloniach organizowanych przez brzeskie kluby sportowe udział wzięło około 100 dzieci, które każdego dnia miały zapewniony ciepły posiłek.

Zadanie finansowane jest przez Gminę Brzeg w zakresie promocji zdrowia w ramach zdrowego stylu życia i profilaktyki uzależnień.

Nie zapomnij udostępnić: