Skróty klawiszowe

  • TAB kolejny element
  • / wyszukiwarka
  • CTRL (CMD) + powiększenie widoku
  • CTRL (CMD) - zmniejszenie widoku
Data publikacji artykułu: 18 stycznia, 2024 Tytuł artykułu

Noworoczne spotkanie w piłkarskim gronie

Treść artykułu

Podsumowanie minionego roku, rozmowy o planach i celach na 2024 rok, życzenia, a także odznaczenia dla działaczy sportowych. Zarząd Opolskiego Związku Piłki Nożnej spotkał się dziś, 18 stycznia 2024 roku, z przedstawicielami klubów piłkarskich działających na terenie naszego regionu.

Goście zebrani w Restauracji „Pod Złotym Lwem” w Grodkowie, wśród których obecny był Jerzy Wrębiak – Burmistrz Brzegu, przywoływali wspomnienia o najważniejszych futbolowych imprezach, organizowanych w 2023 roku na terenie powiatu brzeskiego. Spotkanie noworoczne środowiska piłkarskiego zrzeszonego w OZPN było również okazją do przedstawienia założeń i planów każdego z klubów na nowy rok.

Zebranych przywitał Prezes Opolskiego Związku Piłki Nożnej Tomasz Garbowski, po czym głos zabrał Burmistrz Brzegu Jerzy Wrębiak, który zapewnił, że Gmina Brzeg wciąż będzie zaangażowana w działania na rzecz rozwoju piłki nożnej. Dzięki świetnemu zapleczu, w postaci Stadionu Miejskiego, jest także chętna do organizacji meczów, turniejów czy spotkań towarzyskich. Burmistrz przypomniał również o planowanych inwestycjach na brzeskim Stadionie w postaci wymiany sztucznej nawierzchni oraz budowie oświetlenia głównej płyty, a także złożył noworoczne życzenia całemu środowisku piłkarskiemu – zdrowia, braku kontuzji i realizacji wyznaczanych sobie celów, oraz wszelkiej pomyślności w życiu prywatnym.

 

Nie zapomnij udostępnić: