Skróty klawiszowe

  • TAB kolejny element
  • / wyszukiwarka
  • CTRL (CMD) + powiększenie widoku
  • CTRL (CMD) - zmniejszenie widoku
Data publikacji artykułu: 16 stycznia, 2024 Tytuł artykułu

Burmistrz Brzegu Jerzy Wrębiak gra z WOŚP

Treść artykułu

👉 28 stycznia 2024 roku odbędzie się 32. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Cel tegorocznej edycji brzmi: „Płuca po pandemii. Gramy dla dzieci i dorosłych”. Tradycyjnie z WOŚP gra Jerzy Wrębiak – Burmistrz Brzegu, który przekazał swój przedmiot na licytację.

📅 W ostatnią niedzielę stycznia, już po raz 32. na ulice wyjdą wolontariusze z kolorowymi puszkami, aby zebrać środki na kolejny szczytny cel. W tym roku Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy dedykowany będzie zakupowi sprzętu do zdiagnozowania, monitorowania i rehabilitacji chorób płuc pacjentów na oddziałach pulmonologicznych dla dzieci i dorosłych.

🫶 Jerzy Wrębiak – Burmistrz Brzegu od lat gra z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy. W tegorocznej akcji, w ramach wsparcia brzeskiego sztabu, postanowił podarować na aukcję prezent w postaci pięknej grafiki brzeskiego Ratusza. Zwycięzca licytacji będzie mógł również zwiedzić ten wyjątkowy, renesansowy obiekt w towarzystwie Burmistrza.

💬 Tradycyjnie już zachęcam do wspierania tej inicjatywy i wzięcia udziału w aukcjach charytatywnych. Wszystkim wolontariuszom i całej Orkiestrze życzę powodzenia i wytrwałości podczas działania w tak szczytnym celu! Gramy razem! – mówi Jerzy Wrębiak – Burmistrz Brzegu.

Nie zapomnij udostępnić: