Skróty klawiszowe

  • TAB kolejny element
  • / wyszukiwarka
  • CTRL (CMD) + powiększenie widoku
  • CTRL (CMD) - zmniejszenie widoku
Data publikacji artykułu: 9 stycznia, 2024 Tytuł artykułu

Rozświetlony Brzeg – ogłoszono zwycięzców konkursu

Treść artykułu

Podniesienie estetyki miasta w okresie Świąt Bożego Narodzenia oraz Nowego Roku to główny cel konkursu na najładniej przystrojony i oświetlony budynek instytucji oświatowej na terenie Brzegu. 9 stycznia 2024 roku, w Wielkiej Sali Stropowej Ratusza Miejskiego ogłoszono zwycięzców tej corocznej zabawy.

Konkurs pn. „Rozświetlony Brzeg” został ogłoszony przez Burmistrza Brzegu Jerzego Wrębiaka w ubiegłym roku i spotkał się z dużym zainteresowaniem ze strony przedszkoli publicznych i szkół podstawowych, a także żłobka miejskiego. Zabawa polegała na oryginalnym ozdobieniu budynku. Komisja konkursowa, składająca się z pracowników Biura Promocji, Kultury, Sportu i Turystyki, zwracała uwagę na kreatywność, technikę wykonania oraz najładniejsze przystrojenie obiektów.

9 stycznia 2024 roku w brzeskim ratuszu miało miejsce oficjalne ogłoszenie wyników konkursu. Nagrody wręczył Jerzy Wrębiak – Burmistrz Brzegu, gratulując zarówno zwycięzcom, jak i wszystkim, którzy zdecydowali się wziąć udział w zabawie.

Dziękuję za Państwa zaangażowanie. Brzeg w okresie okołoświątecznym nabrał wyjątkowego klimatu. Wszystkie dekoracje zostały wykonane i dobrane z dużym poczuciem estetyki. Widać ogrom pracy, jaką włożyliście w przystrojenie swoich szkół, przedszkoli i żłobka – mówi Jerzy Wrębiak – Burmistrz Brzegu.

W tegorocznej edycji konkursu zwyciężyli:

I miejsce – Publiczne Przedszkole nr 7 Integracyjne

II miejsce – Publiczna Szkoła Podstawowa nr 6

III miejsce – Przedszkole Publiczne nr 8 oraz Publiczna Szkoła Podstawowa nr 8

Wyróżnienie – Przedszkole Publiczne nr 2 oraz Żłobek Miejski

Nie zapomnij udostępnić: