Skróty klawiszowe

  • TAB kolejny element
  • / wyszukiwarka
  • CTRL (CMD) + powiększenie widoku
  • CTRL (CMD) - zmniejszenie widoku
Data publikacji artykułu: 29 grudnia, 2023 Tytuł artykułu

Dino wybuduje w Brzegu Centrum Dystrybucyjne

Treść artykułu

Centrum Dystrybucyjne spółki Dino powstanie w Brzegu przy ulicy Małujowickiej. Umowa na zakup działki została już podpisana. To kolejna ważna inwestycja, która zapewni mieszkańcom nowe miejsca pracy, a gminie – dodatkowe wpływy z podatków. 

Spółka potrzebuje nowego centrum logistycznego, żeby móc zaopatrywać w towary kolejne sklepy. Inwestycja będzie polegała na kompleksowej budowie i wyposażeniu m.in. mroźni, chłodni czy magazynów wraz z towarzyszącą infrastrukturą techniczną, drogami wewnętrznymi i parkingiem. Na działce nr 1003 wybudowany zostanie także sklep Dino.

Brzeżanie, dzięki nowej inwestycji na „Zielonce”, zyskają nowe miejsca pracy. Jedną z najważniejszych informacji jest ta, że co najmniej 300 osób znajdzie zatrudnienie. Cieszę się, że nasze kilkuletnie starania o zagospodarowanie tych nieużytkowanych terenów przynoszą efekty. Inwestorzy zaczynają zauważać, że „Zielonka” jest bardzo atrakcyjnym miejscem do prowadzenia swojego biznesu. Uważam, że sprzedaż kolejnych działek to tylko kwestia czasu i w niedalekiej przyszłości tereny przy ulicy Małujowickiej zostaną w pełni zagospodarowane – mówi Jerzy Wrębiak – Burmistrz Brzegu.

Nie zapomnij udostępnić: