Skróty klawiszowe

  • TAB kolejny element
  • / wyszukiwarka
  • CTRL (CMD) + powiększenie widoku
  • CTRL (CMD) - zmniejszenie widoku
Data publikacji artykułu: 19 grudnia, 2023 Tytuł artykułu

Spotkanie Wigilijne piłkarskiej Stali Brzeg

Treść artykułu

Podsumowanie mijającego roku, przedstawienie planów dalszego rozwoju klubu i życzenia świąteczne – to wszystko miało miejsce dziś, 18 grudnia 2023 r. w trakcie spotkania przedświątecznego piłkarskiej Stali Brzeg. W wydarzeniu uczestniczyli: Jerzy Wrębiak – Burmistrz Brzegu, zastępca Burmistrza Bartłomiej Kostrzewa oraz wicewojewoda opolski Tomasz Witkowski.

Spotkania Wigilijne to tradycja w BTP Stali Brzeg. Co roku działacze, zawodnicy, trenerzy i sponsorzy spotykają się w grudniu, by podsumować mijające dwanaście miesięcy i porozmawiać na temat planów noworocznych.

Wydarzenie rozpoczął Prezes Piotr Scąber, który podziękował wszystkim za zaangażowanie w działalność klubu oraz wręczył sponsorom upominki. Głos zabrał również Jerzy Wrębiak – Burmistrz Brzegu.

– Bardzo dziękuję za zaproszenie. Życzę Państwu spokojnych Świąt Bożego Narodzenia, a w nowym roku wszelkiej pomyślności i zdrowia. Z całej siły trzymam kciuki za dobre wyniki naszych piłkarzy i mam nadzieję, że w czerwcu będziemy mogli świętować awans do III ligi. Gmina Brzeg co roku wspiera finansowo brzeskie kluby sportowe i zapewniam Państwa, że to nie ulegnie zmianie – mówił.

Nie zapomnij udostępnić: