Skróty klawiszowe

  • TAB kolejny element
  • / wyszukiwarka
  • CTRL (CMD) + powiększenie widoku
  • CTRL (CMD) - zmniejszenie widoku
Data publikacji artykułu: 16 grudnia, 2023 Tytuł artykułu

Coraz bliżej święta!

Treść artykułu

W Brzegu czuć już magię Świąt Bożego Narodzenia. Choinki, mikołaje, iluminacje i ozdoby widoczne są na każdym kroku. Szkoły podstawowe, przedszkola i żłobek miejski zostały pięknie przystrojone. Mieszkańcy mogą podziwiać kreatywność dzieci i młodzieży oraz zaangażowanie ich nauczycieli.

W naszym mieście, w okresie przedświątecznym, tradycyjnie już pojawiło się mnóstwo dekoracji i światełek. Brzeg zamienił się w bajkową krainę także dzięki nietuzinkowym pomysłom szkół, przedszkoli i żłobka, dla których organem prowadzącym jest Gmina Brzeg.

Dziękuję za Państwa zaangażowanie i upiększanie naszego miasta. Brzeg w okresie okołoświątecznym zawsze nabiera wyjątkowego klimatu. Wasze pomysły i kreatywność z roku na rok przechodzą moje oczekiwania. Jest naprawdę pięknie! Widać ogrom pracy, jaką włożyliście w przystrojenie swoich szkół, przedszkoli i żłobka – mówi Jerzy Wrębiak – Burmistrz Brzegu.

Brzeskie instytucje oświatowe biorą udział w konkursie na najładniej przystrojony budynek pn. „Rozświetlony Brzeg”. 15 grudnia 2023 roku, komisja konkursowa składająca się z pracowników Biura Promocji, Kultury, Sportu i Turystyki sprawdziła efekt finalny przeprowadzonych prac, który mogą Państwo zobaczyć w galerii zdjęć. Jest magicznie!

Nie zapomnij udostępnić: