Skróty klawiszowe

  • TAB kolejny element
  • / wyszukiwarka
  • CTRL (CMD) + powiększenie widoku
  • CTRL (CMD) - zmniejszenie widoku
Data publikacji artykułu: 20 grudnia, 2023 Tytuł artykułu

Spotkanie wigilijne brzeskich emerytów

Treść artykułu

Rozmowy, łamanie się opłatkiem i wspólne kolędowanie. Polski Związek Emerytów, Rencistów i Inwalidów zorganizował przedświąteczne spotkanie, które odbyło się dzisiaj, 20 grudnia 2023 roku w Wielkiej Sali Stropowej Ratusza Miejskiego. 

Do wigilijnego stołu zasiedli: Burmistrz Jerzy Wrębiak oraz członkowie brzeskiego oddziału PZERiI, z przewodniczącą, panią Marią Chlebowską na czele. W ciepłej, świątecznej atmosferze uczestnicy spotkania kierowali wobec siebie wzajemne życzenia bożonarodzeniowe. Nie zabrakło też występu artystycznego, przygotowanego przez członków Związku. Przed rozpoczęciem tej części wydarzenia pan Zbigniew Kawecki – wieloletni prezes Związku – otrzymał z rąk swojej następczyni dyplom oraz tytuł honorowego prezesa PZERiI w Brzegu.

Życzę Państwu przede wszystkim zdrowych i spokojnych świąt, przepełnionych spokojem i miłością. Proszę, chociaż na chwilę, nie myśleć o wszystkich troskach. Niech nadchodzący, 2024 rok obfituje w wiele sukcesów  – mówił Burmistrz Brzegu Jerzy Wrębiak.

Nie zapomnij udostępnić: