Skróty klawiszowe

  • TAB kolejny element
  • / wyszukiwarka
  • CTRL (CMD) + powiększenie widoku
  • CTRL (CMD) - zmniejszenie widoku
Data publikacji artykułu: 20 grudnia, 2023 Tytuł artykułu

Atmosfera świąteczna w brzeskich przedszkolach

Treść artykułu

Przygotowania do Świąt Bożego Narodzenia trwają w najlepsze. W Publicznym Przedszkolu nr 5 oraz w Publicznym Przedszkolu nr 2 odbyły się dzisiaj, 20 grudnia 2023 roku przedstawienia jasełkowe. Gościem na tych wydarzeniach był Jerzy Wrębiak – Burmistrz Brzegu. 

Mali artyści w przejmujący sposób zaprezentowali widowiska opowiadające historię narodzenia Jezusa. Dzieci wcieliły się w różne role, recytowały wiersze oraz śpiewały tradycyjne kolędy i pastorałki, wywołując u zebranych gości wzruszenie. Jasełka mają nieocenioną wartość w kontekście zachowania tradycji i kształtowania więzi społecznych.

Pierwsze z dzisiejszych przedstawień odbyło się w Publicznym Przedszkolu nr 5. Dyrektor Małgorzata Naumowicz podziękowała wszystkim za przybycie na to wyjątkowe wydarzenie oraz życzyła zdrowych i radosnych świąt. Następnie jasełka zostały zaprezentowane w Publicznym Przedszkolu nr 2, gdzie gości przywitała dyrektor Elżbieta Prorok-Zdyb, zachęcając zebranych do wspólnego kolędowania.

Burmistrz Jerzy Wrębiak pogratulował przedszkolakom z „Piątki” i z „Dwójki” wspaniałych występów oraz złożył wszystkim życzenia świąteczno-noworoczne.

Nie zapomnij udostępnić: