Skróty klawiszowe

  • TAB kolejny element
  • / wyszukiwarka
  • CTRL (CMD) + powiększenie widoku
  • CTRL (CMD) - zmniejszenie widoku
Data publikacji artykułu: 14 grudnia, 2023 Tytuł artykułu

Wigilia dla samotnych i potrzebujących 2023

Treść artykułu

Dla wielu osób Święta Bożego Narodzenia kojarzą się z rodzinnym ciepłem, ale dla niektórych jest to bardzo trudny czas. Warto o tym pamiętać i okazać swoje wsparcie.

14 grudnia 2023 roku, w sali konferencyjnej Urzędu Miasta została zorganizowana Wigilia dla osób samotnych, potrzebujących, w kryzysie ubóstwa i bezdomności. Obecny na spotkaniu świątecznym Jerzy Wrębiak – Burmistrz Brzegu złożył wszystkim życzenia bożonarodzeniowe oraz podkreślił, że nie jest mu obojętny los żadnego mieszkańca.

Potrawy świąteczne, wspólne kolędowanie i dzielenie się opłatkiem. Zebrani na Wigilii dla potrzebujących mogli poczuć namiastkę świąt. To szczególny czas, w którym każdemu należy się odrobina ciepła i życzliwości, chwila wytchnienia od codziennych problemów.

W wydarzeniu wzięli również udział księża z brzeskich parafii, przedstawiciele brzeskiego oddziału Caritasu, Polskiego Czerwonego Krzyża, Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej i innych organizacji pozarządowych, a także darczyńcy, lokalni przedsiębiorcy i pracownicy Biura Spraw Społecznych i Zdrowia.

Nie zapomnij udostępnić: