Skróty klawiszowe

  • TAB kolejny element
  • / wyszukiwarka
  • CTRL (CMD) + powiększenie widoku
  • CTRL (CMD) - zmniejszenie widoku
Data publikacji artykułu: 14 grudnia, 2023 Tytuł artykułu

Gdy pierwsza gwiazdka na niebie rozbłyśnie…

Treść artykułu

Jak co roku, w okresie zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia w Publicznym Przedszkolu nr 8 w Brzegu wystawiono jasełka przygotowane przez dzieci z najstarszej grupy. Przedstawienie obejrzały maluchy z młodszych grup, personel przedszkola i specjalnie zaproszeni goście, a wśród nich Jerzy Wrębiak – Burmistrz Brzegu. 

Wydarzenie rozpoczęło się od przywitania zebranych przez Dyrektor Aleksandrę Krężel, która podziękowała za przybycie i życzyła gościom wesołych, rodzinnych świąt. Następnie dzieci w specjalnie przygotowanych strojach, w przejmujący sposób opowiedziały historię Bożego Narodzenia. Celem wystąpienia było wprowadzenie wszystkich w świąteczną atmosferę. Przedszkolaki zaprezentowały cały wachlarz umiejętności – wokalnych, recytatorskich i tanecznych. Nie zabrakło również polskich kolęd i pastorałek. Na koniec dzieci wręczyły gościom świąteczne upominki.

Po jasełkach głos zabrał Burmistrz Jerzy Wrębiak. Najlepsze, co możemy zrobić, to spędzić ten wyjątkowy czas w rodzinnej atmosferze i świadomie pielęgnować tradycyjne zwyczaje. Życzę Państwu zdrowych i radosnych świąt! – mówił.

 

Nie zapomnij udostępnić: