Skróty klawiszowe

  • TAB kolejny element
  • / wyszukiwarka
  • CTRL (CMD) + powiększenie widoku
  • CTRL (CMD) - zmniejszenie widoku
Data publikacji artykułu: 12 grudnia, 2023 Tytuł artykułu

18 lat minęło jak jeden dzień

Treść artykułu

Działalność Warsztatów Terapii Zajęciowej w Brzegu trwa już od 18 lat. Jubileusz świętowano 12 grudnia 2023 roku. Nie brakowało gratulacji, podsumowań, wzruszeń i życzeń na dalsze lata. W wydarzeniu uczestniczył Jerzy Wrębiak – Burmistrz Brzegu.

Celem funkcjonowania WTZ jest pomoc uczestnikom w ich rozwoju. Dzięki zastosowanym technikom, kształtują oni swoje umiejętności i uczą się radzenia sobie w codziennych czynnościach. To praca na wielu płaszczyznach i w różnych sferach. Prowadzone są m.in. zajęcia plastyczne, ceramiczne czy florystyczne, a także z zakresu rehabilitacji ruchowej. Warsztaty Terapii Zajęciowej dają szansę osobom z niepełnosprawnościami na usamodzielnienie się.

Uroczystość rozpoczęła się od powitania wszystkich gości przez Magdalenę Kłodę – kierownik brzeskich Warsztatów Terapii Zajęciowej przy BSSM i podziękowania za liczne przybycie oraz okazywane wsparcie. Głos zabrał również Burmistrz Jerzy Wrębiak.

Warsztaty Terapii Zajęciowej integrują, uczą i rozwijają, odgrywają bardzo ważną rolę w życiu ich uczestników. Pragnę wyrazić słowa uznania i szacunku za Waszą działalność. Życzę dalszych wspaniałych jubileuszy i nieustającego zapału do czynienia dobra – mówił.

 

Nie zapomnij udostępnić: