Skróty klawiszowe

  • TAB kolejny element
  • / wyszukiwarka
  • CTRL (CMD) + powiększenie widoku
  • CTRL (CMD) - zmniejszenie widoku
Data publikacji artykułu: 21 listopada, 2023 Tytuł artykułu

Pracownicy socjalni mają dziś swoje święto

Treść artykułu

Dzień Pracownika Socjalnego obchodzony jest co roku 21 listopada. To szczególny wyraz uznania dla grupy zawodowej pracowników socjalnych i pomocy społecznej.

Pracownicy Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej gościli dziś, 21 listopada 2023 roku, Burmistrza Brzegu Jerzego Wrębiaka. Okazją do spotkania było złożenie przedstawicielom MOPSu życzeń z okazji obchodzonego dzisiaj Dnia Pracownika Socjalnego. W wydarzeniu uczestniczyła również kierownik Biura Spraw Społecznych i Zdrowia, pani Anna Owczar.

– Życzę Państwu wszelkiej pomyślności oraz tego, by każdy dzień tej trudnej i odpowiedzialnej pracy przyniósł poczucie zadowolenia oraz motywację do podejmowania nowych celów. Niech nie zabraknie Wam sił do pełnienia tej niezwykle szlachetnej służby, a praca daje jak najwięcej satysfakcji i ludzkiej wdzięczności – mówił Burmistrz.

W tym szczególnym dniu warto podkreślić, że miejsca takie jak Ośrodki Pomocy Społecznej to azyl dla wszystkich potrzebujących. Wszechstronna działalność pracowników socjalnych na rzecz wspierania osób w przezwyciężaniu trudnych sytuacji życiowych jest niezwykle ważną i potrzebną misją.

 

Nie zapomnij udostępnić: