Skróty klawiszowe

  • TAB kolejny element
  • / wyszukiwarka
  • CTRL (CMD) + powiększenie widoku
  • CTRL (CMD) - zmniejszenie widoku
Data publikacji artykułu: 24 listopada, 2023 Tytuł artykułu

Dni Honorowego Krwiodawstwa PCK

Treść artykułu

W Wielkiej Sali Stropowej Ratusza Miejskiego, na corocznym spotkaniu zebrali się dzisiaj, 24 listopada 2023 roku, członkowie oddziału rejonowego PCK, zasłużeni krwiodawcy oraz władze miasta. Uroczysta Akademia z okazji obchodów Dni Honorowego Krwiodawstwa Polskiego Czerwonego Krzyża była okazją do wręczenia odznaczeń oraz podziękowań za działalność i otrzymywane wsparcie. W wydarzeniu wziął udział Jerzy Wrębiak – Burmistrz Brzegu oraz Tomasz Witkowski – wicewojewoda opolski.

Uroczystość rozpoczęła się od odśpiewania hymnu Polskiego Czerwonego Krzyża. Następnie wręczono wyróżnienia, odznaczenia oraz medale okolicznościowe dla honorowych dawców krwi. Burmistrz Jerzy Wrębiak podkreślał w swoim przemówieniu znaczenie krwiodawców dla ratowania życia.

Dziękuję za Państwa pracę na rzecz ochrony zdrowia i życia mieszkańców naszego miasta, za okazywaną empatię i bezgraniczną ofiarność, za wszystko, co robicie. Życzę kolejnych sukcesów w Państwa misji i zapewniam, że zawsze możecie liczyć na wsparcie samorządu – mówił.

Kierownik brzeskiego oddziału PCK Wioletta Wrębiak – Zięba, prezes Zarządu Rejonowego PCK Walerian Twardzik oraz przewodniczący Rejonowej Rady Honorowego Krwiodawstwa w Brzegu, Krzysztof Jachniewicz, otrzymali również od Burmistrza Brzegu kwiaty, list gratulacyjny i upominki miejskie, w podziękowaniu za swoje szlachetne działania. Oprawę muzyczną wydarzenia zapewnił zespół „Leśne Echo”.

 

 

 

Nie zapomnij udostępnić: