Skróty klawiszowe

  • TAB kolejny element
  • / wyszukiwarka
  • CTRL (CMD) + powiększenie widoku
  • CTRL (CMD) - zmniejszenie widoku
Data publikacji artykułu: 16 listopada, 2023 Tytuł artykułu

Dzieci i młodzież z Polski i Ukrainy spotkały się w Punkcie Integracji Polsko-Ukraińskiej

Treść artykułu
Przyszłość bez granic. Polsko-Ukraiński Projekt Dziecięcy, pod takim hasłem dzisiaj, 16 listopada 2023 roku, ruszył projekt kierowany do podopiecznych Fundacji Centrum Aktywnego Wsparcia z Brzegu. Placówka finansowana jest w ramach Gminnego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych oraz Przeciwdziałania Narkomanii w Gminie Brzeg. Założeniem zadania jest organizacja czasu wolnego dzieciom polskim i ukraińskim. W dzisiejszym rozpoczęciu projektu uczestniczył Jerzy Wrębiak Burmistrz Brzegu.
W spotkaniu uczestniczyli również Kierownik Biura Spraw Społecznych i Zdrowia Anna Owczar, Prezes Fundacji Centrum Aktywnego Wsparcia  Michał Kwiatkowski oraz jego Zastępczyni Natalia Nowosad. W ramach dzisiejszego, pierwszego spotkania odbyły się gry i zabawy pozwalające lepiej nawzajem poznać się uczestnikom zajęć.  Dzieci ochoczo uczestniczyły w wydarzeniu, a frekwencja przeszła najśmielsze oczekiwania organizatorów. W ramach kolejnych spotkań planowane są między innymi: wyjście na kręgle i do sali zabaw oraz działania animacyjno-profilaktyczne.
Zajęcia odbywać się będą  w dniach: 17, 23, 24, 30 listopada oraz 1, 6 i 7 grudnia br. w godzinach od 17 do 19 i kierowane są do dzieci i młodzieży szkół podstawowych.
Zapraszamy wszystkich chętnych do zapisów na zajęcia, odbywające się w Punkcie Integracji Polsko-Ukraińskiej. Numer kontaktowy 511 288 715 lub 511 047 129.
Nie zapomnij udostępnić: