Skróty klawiszowe

  • TAB kolejny element
  • / wyszukiwarka
  • CTRL (CMD) + powiększenie widoku
  • CTRL (CMD) - zmniejszenie widoku
Data publikacji artykułu: 15 listopada, 2023 Tytuł artykułu

Jubileusz Uniwersytetu Trzeciego Wieku

Treść artykułu

Już od dwudziestu lat Uniwersytet Trzeciego Wieku przy Wyższej Szkole Humanistyczno – Ekonomicznej w Brzegu jest miejscem, w którym seniorzy rozwijają swoje pasje i regularnie spotykają się. Obchodzony dzisiaj, 15 listopada 2023 roku jubileusz był okazją do podsumowań, podziękowań i przedstawienia planów na przyszłość. W uroczystości wziął udział Jerzy Wrębiak – Burmistrz Brzegu.

Tradycja, ludzie z doświadczeniem, wiedzą i chęcią do działania. Uniwersytet Trzeciego Wieku przy WSHE skupia wokół siebie osoby aktywne, które mają mnóstwo pomysłów i niekończące się pokłady energii. Seniorzy biorą udział w różnego rodzaju szkoleniach, zajęciach czy wykładach.

Studenci i zaproszeni goście spotkali się na Małej Scenie w Brzeskim Centrum Kultury. Podczas jubileuszowej uroczystości nie zabrakło podziękowań za współpracę i pomoc w realizacji inicjatyw podejmowanych przez Uniwersytet Trzeciego Wieku oraz występów artystycznych.

Jerzy Wrębiak – Burmistrz Brzegu w swoim wystąpieniu gratulował seniorom aktywności i optymizmu. Cieszę się, że w naszym mieście funkcjonuje Uniwersytet Trzeciego Wieku, skupiający wokół siebie ludzi, którzy mają wiele pomysłów i po przejściu na emeryturę robią to, co sprawia im radość i satysfakcję. Gratuluję Państwu entuzjazmu i pięknego jubileuszu! – mówił.

Nie zapomnij udostępnić: