Skróty klawiszowe

  • TAB kolejny element
  • / wyszukiwarka
  • CTRL (CMD) + powiększenie widoku
  • CTRL (CMD) - zmniejszenie widoku
Data publikacji artykułu: 5 października, 2005 Tytuł artykułu

Już grzeją!

Treść artykułu
Burmistrz Wojciech Huczyński i mecenas Joanna Pawłowska-Kelm

5 października br. w centralnej kotłowni Brzeskiego Przedsiębiorstwa Energetyki Cieplnej sp. z o.o. przy ul. Ciepłowniczej burmistrz Brzegu Wojciech Huczyński oraz mecenas Joanna Pawłowska – Kelm (reprezentująca miasto w sporze z Energetyka Cieplną Opolszczyzny SA) symbolicznie uruchomili specjalistyczną pompę. Spowodowała ona, że do odbiorców w Brzegu „popłynęła” odpowiednia ilość ciepła. Oczywiście do tych, którzy mają podpisane stosowne umowy w tym zakresie i wyrazili takie zapotrzebowanie.

Wśród mieszkańców Brzegu istniała obawa, że w wyniku nie przekazywania miastu (pomimo prawomocnego wyroku sądowego) przez ECO SA majątku ciepłowniczego, w Brzegu w okresie jesienno – zimowym w mieszkaniach mogą być zimne kaloryfery.
– Nie ma już takiej obawy – mówi burmistrz Wojciech Huczyński. – ECO przekazało nam kotłownię, którą uruchomiliśmy i produkujemy ciepło. Zarówno odbiorcy prywatni, jak i instytucjonalni mogą być spokojni – jeśli mają podpisane stosowne umowy, będą mieli ciepło w mieszkaniach i lokalach.
Sławomir Mordka
Rzecznik prasowy Urzędu Miasta w Brzegu

Nie zapomnij udostępnić: