Skróty klawiszowe

  • TAB kolejny element
  • / wyszukiwarka
  • CTRL (CMD) + powiększenie widoku
  • CTRL (CMD) - zmniejszenie widoku
Data publikacji artykułu: 21 grudnia, 2023 Tytuł artykułu

Spotkanie opłatkowe pracowników Urzędu Miasta

Treść artykułu

Spotkanie wigilijne pracowników brzeskiego Urzędu Miasta odbyło się dzisiaj, 21 grudnia 2023 roku w Ratuszu Miejskim. Był tradycyjny opłatek, życzenia i wspólne świętowanie. Jerzy Wrębiak – Burmistrz Brzegu podziękował urzędnikom za całoroczną pracę na rzecz naszego miasta i mieszkańców. 

Spotkanie rozpoczął proboszcz Parafii pw. Miłosierdzia Bożego w Brzegu, ksiądz Marcin Czerepak, który odmówił modlitwę i rozpoczął wspólne śpiewanie kolędy. Czas zebranym umilały śpiewy młodych artystek z Brzeskiego Centrum Kultury. Głos zabrał również Burmistrz Jerzy Wrębiak, który podziękował pracownikom za rok pracy.

Państwa zaangażowanie i wysiłek są nieocenione. Dzięki naszym wspólnym działaniom, możliwy jest nieustanny rozwój Brzegu. Dziękuję za kolejny rok wytężonej pracy, za wspólne budowanie tożsamości miasta. Jestem pod wrażeniem tego, co udało nam się osiągnąć w ciągu minionych 12 miesięcy, a te wszystkie inwestycje nie powstałyby bez Państwa wkładu. Swoją codzienną pracą przyczyniacie się do poprawy wizerunku miasta i polepszenia jakości życia brzeżan. Życzę, aby święta Bożego Narodzenia były czasem spokoju i odpoczynku, a nadchodzący Nowy Rok przyniósł wiele dobrych chwil! – mówił.

Spotkanie w całości zostało sfinansowane z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych.

 

Nie zapomnij udostępnić: